Produkty

Nákupné tašky

Nákupné ľanové tašky - Tašky - na nákupy, do mesta, do práce, na prechádzky, cestovanie, do auta,... Sú ľahké, pevné, dajú sa zložiť a vsunúť do inej kabelky. Unesú aj ťažké nákupy potravín pri nakupovaní vo velkoobchodných centrách. Na taškách sú výšivky. Ak si neželáte výšivku alebo máte záujem o inú výšivku, kontaktujte ma, prosím. Nech sa páči, vyberajte.

Obaly a vrecká

Obaly a vrecká na rôzne použitie, ušité z ľanu, z bavlny. Sú vhodné na chlebík a pečivo, na sušené bylinky a iné sušené plody - orechy, gaštany, hríby,..., ďalej vonné vrecká na mydlá do skrine, na papučky predeti do škôlky, na karimatku na cvičenie a iné. V galérii nájdete vrecká strihovo jednoduché alebo aj zložitejšie, bez šnúrky, so šnúrkou, s mašličkou. Ak požadujete konkrétny rozmer, strihalebo výšivku, informujte ma, prosím. Pekné vyberanie.

Taštičky a púzdra na zips

Taštičky rôznej veľkosti - na drobnosti, kozmetiku, písacie potreby, papieriky na príležitostné poznámky a na všetko, čo potrebujete uložoť, mať pohromade a rýchlo sa zorientovať. Taštičky sa zatvárajú na zips alebo magnetku, vo vnútri je alebo není malá kapsička. Hodia sa do vašich kabeliek alebo len tak do ruky.

Ďakujem Vám za dôveru a priazeň.